یک سلاح مخفی برای طراحی سایت

الگو های آماده خرید را پیدا کنید: قالب های برتر که اگر بودجه کافی دارید و به گزینه طراحی سریع نیاز دارید، می توانید آن ها را خریداری کنید.

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر وردپرس ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم. آن آرزو، اکنون، “همیار وردپرس” نام دارد.

دانلود آموزش تصویری نرم افزار حسابداری پارسیان — گام به گام و تصویری

از چندین کلمه کلیدی استفاده کنید: برای یافتن نتایج مناسب با نوار جستجو به همان اندازه که می خواهید خاص باشید.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

دسترسی گسترده به کاربران سایر کشورها با زبان های متفاوت

وبلاگ مراحل انجام سئو سایت؛ ۱۰ مورد از مهم‌ترین مراحل آن

امکان برنامه نویسی و کدنویسی سایت از پایه بر اساس درخواست شما وجود دارد.

یک وبلاگ آموزنده: در این قسمت می توانید منابع مختلفی درباره بهترین روندها و روش های طراحی وب پیدا کنید.

چه مواردی در سفارش و قیمت طراحی سایت برای تمام کاربران حرفه ای و مبتدی اهمیت دارد که لازم است به آن توجه کنیم و در حقیقت می اینجا تواند از بروز اشتباه جلوگیری کند. نکته مهم دیگری که در قیمت طراحی سایت باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا بهینه سازی سایت یا سئو بر عهده طراح سایت است یا خیر؟ سئو در واقع مجموعه ای فعالیت هایی است که باعث بهبود جایگاه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر گوگل می شود. بخشی از بهینه سازی سایت به مسایل فنی سایت مربوط است و بخشی دیگر در زمان طراحی سایت انجام می شود. چنانچه طراحی سایت برپایه سئو انجام شود سایت در مدت زمان کوتاهی به نتیجه و هدف مطلوب که همان افزایش جذب مشتری و سود فروش بیشتر می رسد.

استفاده از قالب‌های چندمنظوره وردپرس و خرید آن برای صاحبان وبسایت به‌صرفه است زیرا با خرید یک قالب می‌توانند طرح‌های مختلفی را برای یک...

تفاوت این روش با روش بالا در نحوه انتخاب قالب می باشد. در این روش نیازی نیست کارفرما قالب مورد نظر خود را از فروشگاه قالب انتخاب نماید بلکه لازم است ویژگی های قالب مورد نظر خود را به طراح و گرافیست وب سایت اعلام نموده تا گرافیست بر اساس ویژگی های مورد نظر کارفرما قالب را طراحی نماید.

امروزه هویت آنلاین، بخش جدایی‌ناپذیر همه کسب و کارهاست. در این مطلب می‌خواهیم با این مقوله آشنا شویم که اصلا طراحی وب سایت چیست و چطور می‌توانیم آن را به تنهایی یاد بگیریم؟ با ما همراه باشید.

اکنون، هم به عنوان مدیر وبسایت گیلان بازار و هم مدیر تیم تحریریه همیار وردپرس در حال فعالیت می‌باشم!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “یک سلاح مخفی برای طراحی سایت”

Leave a Reply

Gravatar